Vcela.net

Registrace 
Po registraci obdržíte e-mail s kódem a popisem jeho instalace do Vaší stránky.
 
Odměňovací systém
Po vložení kódu do Vašich stránek se každému návštěvníkovi zobrazí společně s Vašimi stránkami také nové okno prohlížeče vložené pod Vaše stránky, ve kterém budou zobrazeny některé jiné z partnerských stránek systému Vcela.net. Vy za jedno takové zobrazení dostanete 0,8 kreditu.
 
Zabezpečení reklamního systému
Jednomu uživateli Vašich stránek se může okno zobrazit jen jednou za 24 hodin - tato podmínka, která je ošetřena ověřováním IP adresy, zajišťuje, že zobrazování nebude nikoho obtěžovat.
 
Bonus
Po Vaší plné aktivaci, tedy po našetření prvních 100 kreditů, Vám připíšou dalších 100 bonusových kreditů zdarma.
 
Peníze
Jakmile na svém učtu nashromáždíte 10 000 kreditů, máte možnost vyměnit kredity za reálné peníze, které Vám převedou na Váš bankovní účet, nebo zašlou složenkou. Cena za jeden kredit je 0,025 Kč.
 
Vlastní kampaně
Do systému můžete také kdykoli vložit svou reklamní kampaň (propagovat své stránky), což vás bude stát 1 kredit za jednoho návštěvníka Vašich stránek. Kredity můžete čerpat z našetřených, nebo si je zakoupit (informace o koupi kreditů Vám podáme na info@vcela.net).
 
Referenční systém
Za každého člena, kterého do systému pomocí "referenčního kódu" přivedete, dostane v momentě jeho plné aktivace 100 kreditů zdarma.
 
Prohlášení o Cookies